Konak Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü-5 Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin mutfak ekibi, Kahramanmaraş’ta afet çadırında kalan depremzede bir çocuk için doğum günü pastası hazırladı, ardından pastadaki mumu üfleterek sürpriz yaptı.
![](https://gaziantephaber7.com/wp-content/uploads/2023/02/kahramanmarasta-depremzede-cocuga-dogum-gunu-surprizi-Exp75LZ9.jpg)
Konak Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü-5 Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin mutfak ekibi, Kahramanmaraş’ta afet çadırında kalan depremzede bir çocuk için doğum günü pastası hazırladı, ardından pastadaki mumu üfleterek sürpriz yaptı.